28 kwiecień 2015

Kolejna szkoła korzysta z oprogramowania xTur

Kolejną szkołą, która korzysta z naszego oprogramowania dla turystyki xTur jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Oskara Langego w Zamościu.

Po raz kolejny nieodpłatnie udostępniliśmy nasz program uczniom, którzy będą mogli z niego korzystać podczas zajęć. Jesteśmy dumni, że następna szkoła doceniała nasz produkt oraz wierzymy, że nasz program przyczyni się do zwiększenia jakości kształcenia w ZSP w Zamościu.

 

22 październik 2014

xTur w szkolnictwie

Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petőfi w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie) korzysta z naszego oprogramowania. Zdecydowaliśmy się nieodpłatnie udostępnić naszą aplikację uczniom klas o profilu turystycznym. xTur wykorzystywany jest w czasie zajęć warsztatowych w pracowni turystyki.

Cieszy nas, że młodzież, która w przyszłości podejmie pracę w wymagającej branży jaką jest turystyka, uczy się od najlepszych. Mamy nadzieję, że zajęcia praktyczne przeprowadzone z wykorzystaniem naszego oprogramowania umożliwią uczniom lepszy start w przyszłość.

24 czerwiec 2014

Wprowadziliśmy rozliczanie w dwóch walutach

Wprowadziliśmy rozliczanie w dwóch walutach, tj. PLN i EUR. To niebywałe udogodnienie umożliwia wystawianie dokumentów w wybranej walucie, której system nie przelicza.

19 maj 2014

Zmieniliśmy szatę graficzną naszego oprogramowania

W maju odświeżyliśmy interfejs xTur'a, aby stał się bardziej przejrzysty i nowoczesny. Zadbaliśmy o to, aby przyciski znajdowały się w miejscach najbardziej widocznych, szata graficzna była lekka, a praca najwygodniejsza z możliwych. Chcieliśmy jeszcze bardziej uprościć wygląd usługi. Ponadto przyświecała nam zasada najszybszego dostępu do ważnych funkcji, przejrzystości i elegancji.

Czytaj więcej...

31 styczeń 2014

Zbliża się rewolucja...

Już wkrótce przedstawimy nowy, odświeżony wygląd aplikacji. Dotychczasowi klienci nie mają się czego obawiać, sposób obsługi pozostanie taki sam. To co łatwe stanie się jeszcze łatwiejsze. Praca z nowym interfejsem będzie prostsza, a dodatkowo pozwoli na bezproblemowe uruchomienie aplikacji na systemach rodziny Apple i innych platformach mobilnych.

Czytaj więcej...

13 styczeń 2014

Start serwisu

xTur doczekał się dedykowanej strony internetowej. Znajdą Państwo opis możliwości aplikacji, warunki współpracy, a także szybki kontakt z pomocą techniczną.

Czytaj więcej...